Moderní bydlení 24

Orientační systémy pro ubytovací zařízení

orientační systémy pro ubytovací zařízeníOrientační systém je užitečným pomocníkem, který nachází široké možnosti pro své uplatnění. Dá se použít nejen v obchodních centrech, ale také v blízkosti dopravních komunikací a parkovišť, v parcích, v areálech nemocnic, v různých veřejných či administrativních budovách, ale také v ubytovacích zařízeních, kde novým návštěvníkům výrazně usnadní orientaci v prostoru a ihned je nasměřuje do správného patra.

Číst dál: Orientační systémy pro ubytovací zařízení

Hodí se rohová vana do malé koupelny?

rohová vanaI v případě malé koupelny můžete uvažovat o rohové vaně. V aktuálním článku jsme pro vás připravili užitečné rady a tipy na výběr takové rohové vany. I když má vaše koupelna například pouhých pět, šest nebo sedm metrů čtverečních, nemusíte se představy koupele v rohové vaně ještě zcela vzdávat. Pořízení této vany si dobře promyslete, jelikož je dobré s ní počítat již při prvních plánech své koupelny.

Číst dál: Hodí se rohová vana do malé koupelny?

Jak vybrat sedací soupravu

jak vybrat sedací soupravuObývací pokoj je centrem každé domácnosti, proto by v něm neměla chybět sedací souprava. Při výběru vhodné sedačky je potřeba zohlednit mnoho faktorů. Ten první rozhodně představuje její konstrukce. Nabídky obchodů s nábytkem dnes tvoří dvojsedačky, trojsedačky, čtyřsedačky i prostornější sedací soupravy. Sedací souprava může být klasická, rohová nebo třeba i rozkládací, která je vhodná do malých bytů o dispozici 1+kk nebo pro příležitostné přespání pro návštěvu.

Číst dál: Jak vybrat sedací soupravu

Přehozy do ložnice jsou praktické a trendy

přehozy do ložnicePřehoz do ložnice je nejen moderním doplňkem, ale také praktickým pomocníkem. Pokud chcete, aby vaše postel vypadala útulně a zároveň upraveně, je pro vás tento přehoz skvělou volbou. Používat ho můžete každý den nebo jen tehdy, když čekáte návštěvu a chcete postel upravit více, než ji pouze ustlat. Přehoz je možné použít v kombinaci s postelí s úložným prostorem i s postelí bez něj.

Číst dál: Přehozy do ložnice jsou praktické a trendy

Jak vymalovat dětský pokoj

jak vymalovat dětský pokojVýběr barvy stěn v dětském pokoji rozhodně nepodceňujte. Na internetu najdete mnoho inspirace, jak dětský pokoj vymalovat tak, aby vypadal nejen dobře, ale na dítě působil pozitivně a podněcoval jeho kreativitu. Už dávno neplatí, že modrá barva je určena výhradně pro chlapečky a růžová pro holčičky. Moderní je i celá škála dalších odstínů.

Číst dál: Jak vymalovat dětský pokoj

Aktuality, zajímavosti

2017 Červenec

2017 Červen

2017 Květen