Moderní bydlení 24

Orientační systémy pro ubytovací zařízení

orientační systémy pro ubytovací zařízeníOrientační systém je užitečným pomocníkem, který nachází široké možnosti pro své uplatnění. Dá se použít nejen v obchodních centrech, ale také v blízkosti dopravních komunikací a parkovišť, v parcích, v areálech nemocnic, v různých veřejných či administrativních budovách, ale také v ubytovacích zařízeních, kde novým návštěvníkům výrazně usnadní orientaci v prostoru a ihned je nasměřuje do správného patra.

Co se týká ubytovacích zařízeních, můžete se s ním setkat v hotelech, penzionech, hostelech i v levnějších ubytovnách. Zahrnuje celou škálu značek. Jelikož jeho vzhled nepodléhá žádným přísným normám, záleží pouze na majiteli ubytovny, jaký orientační systém se rozhodne využít. Jeho design by měl samozřejmě dobře ladit i s dalšími prvky v místnosti.

Orientační systémy pro hotely, penziony i ubytovny

Orientační systémy dnes zahrnují celou škálu informačních tabulí, směrovek či piktogramů. Značí nejen kde se nachází toalety nebo únikový východ, ale může vás nasměrovat do konkrétní kanceláře nebo třeba na recepci ubytovacího zařízení. Obzvlášť větší ubytovny, které čítají desítky pokojů, ocení orientační systém na svých chodbách, který bude zákazníkům ukazovat, na kterou stranu se mají vydat od schodů či od výtahu s konkrétním číslem svého pokoje. Také značí, kde se nachází jídelna či restaurace, bazén nebo i další zázemí pro wellness či rekreační aktivity.

Montáž takového systému je sice snadná, lepší je ji ale spolu se zhotovením nechat přímo na výrobci. Tak budete mít jistotu, že vše výsledek bude opravdu kvalitní. Ubytovacím zařízením určitě doporučujeme zvážit směrovky a tabule, které v noci lehce svítí. Opět dokáží výrazně usnadnit pohyb v budově. Na výrobu těchto systémů se specializuje společnost Prost.cz. Na jejích webových stránkách naleznete kompletní sortiment produktů a materiálů, z nichž lze vybírat.

Aktuality, zajímavosti

2017 Červenec

2017 Červen

2017 Květen