Moderní bydlení 24

Interiérové rolety do plastových oken

interiérové roletyPři zařizování svého bydlení určitě uvažujete také o zastínění. Můžete vybírat mezi venkovními a vnitřními systémy. Venkovní rolety jsou bohužel pro mnoho zájemců příliš drahé a investici do nich si nemohou dovolit. Volí tedy raději interiérové rolety, které sice tak efektivně nezastíní, je však mezi nimi k dispozici mnohem větší výběr z široké nabídky různých produktů. Vybíráte ze spousty stylů i barev. Většina z rolet na trhu se dnes pohodlně hodí právě i do stále oblíbených plastových oken.

Žaluzie do plastových oken

Nejběžnějším typem rolet jsou horizontální plastové žaluzie, které jsou vhodné jak do dřevěných, tak i do plastových oken. U mnoha prodejců si je dnes můžete objednat na míru svému konkrétnímu oknu a rovnou si zajistit i jejich montáž. Tu však při troše zručnosti zvládnete sami. Jde především o správné umístění kazety s žaluzií nad okno. Tyto žaluzie jsou komfortní, snadno se ovládají a jsou cenově dostupné. Proto se dnes běžně využívají u všech typů oken. Jediné, co postrádají, je nápad. Mnoho lidí se proto poohlíží po designově zajímavějším řešení.

Vertikální žaluzie

Jistě zajímavou alternativu představují vertikální žaluzie. Jsou nejčastěji látkové a vhodné nejen pro efektivní zastínění, ale také jako předěl ve velkých místnostech. Jejich využití je tedy opravdu rozmanité. Dokáží pohodlně nahradit závěsy i záclony. Mají jednoduché ovládání. Látku si zde můžete vybrat dle svých preferencí. Mohou být s propustností světla i zcela zatemňující.

Další látkové rolety

Mezi další typy interiérových rolet patří například rolety Den a Noc, které zatemňují pouze částečně nebo úplně. Jsou tak skvělou stínící technikou na denní i noční použití a báječně se proto hodí do všech plastových oken. Barvu si opět můžete vybrat podle své vlastní fantazie. Díky praktické brzdě vám bude roleta držet v libovolné pozici. Posledním populárním typem jsou látkové žaluzie Plissé, které místo plastových lamel využívají plisovanou látku. Jsou velmi žádané především pro svůj atraktivní vzhled a univerzální možnosti použití.

Aktuality, zajímavosti

2017 Červenec

2017 Červen

2017 Květen